השתלות שיער לגברים

מרפאות NHH מציעות לגברים לשים סוף להתקרחות באמצעות טיפולי השתלת שיער המתבצעים בביתacademic hospital בטורקיה הכולל צוות רפואי המומחה בביצוע השתלות שיער. מטרת הטיפולים היא לאפשר לגברים להסתובב עם שיער מלא וליהנות ממראה אידיאלי.

כמה פעמים בחיים מצאתם את עצמכם מתהלכים עם כובע על מנת להסתיר את הקרחת? כיום כבר אין צורך לחוש בושה באמצעות ביצוע השתלת שיער וכך ניתן להפוך את החלום למציאות.

 

במרפאת NHH מאפשרים לגברים להפוך את החלום למציאות באמצעות ביצוע השתלת שיער בטורקיה בפיקוח ממשלתי כאשר נושא הבטיחות מהווה דגש משמעותי- ההליך מלווה בצוות רפואי העושה שימוש בציוד רפואי מתקדם על מנת והתוצאות הטובות אינן מאחרות לבוא- מדובר על סיכויי הצלחה גבוהים ביותר.


מציעים מתן פתרונות להתקרחות

 

המרפאה אשר פועלת משנת 2004 בניהולם של בני הזוג אלינה ואלכסנדר קלנדרב מאגדת את אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום השתלות שיער. צוות המרפאה זיהה את הצורך של גברים בהשתלת שיער ומציעים את המכשור המתקדם ביותר לרבות חדרי VIP לפרטיות מקסימלית


במרפאה מתאימים את שיטת ההשתלה השונות, לרבות יהלום או FUE לאחר ביצוע בדיקות מיקרוסקופיות להתאמת שיטת ההשתלה עבור כל מטופל.


במרפאה מבוצעות הכנות על מנת לבחון את ההתאמה להשתלה

טרם ההשתלה, מתבצעות הכנות במרפאה במטרה לבחון את ההתאמה. במסגרת ההכנות המטופלים עוברים הכנה של הקרקפת לרבות טיפולי פילינג, ניקוי הקרקפת, זאת על מנת להכינם להשתלה בצורה הטובה ביותר, כאשר הם נמצאו מתאימים בבית החולים בטורקיה הם עוברים בדיקות נוספות על מנת לאשר כי הם אכן מוכנים לביצוע השתלת שיער.

למה הליך השתלת השיער דומה? ההליך דומה לקרקע בה יש רצון לשתול עציץ ויש להכין את הקרקע היטב, כך גם יש להכין את הקרקפת של המטופלים לקראת השתלת השיער. לאחר סיום ההליך המטופלים שבים אל המרפאה למטרת ביקורת הכוללת בין היתר חפיפה מקצועית לצורך הסרת הגלדים.

הקמת שלוחה של בית חולים בטורקיה בבעלות ישראלית בו מבוצעת ההשתלה

בעקבות ההצלחה הרבה, הוחלט במרפאה על הקמת שלוחה של בית חולים בטורקיה בבעלות ישראלית. המשמעות היא כי ניתן לטוס לטורקיה מספר ימים ולחזור עם שיער מלא ויפה.


מה כוללת החבילה המוצעת למטופלים

החבילה אותה אנו מציעים לקהל המטופלים שלנו כוללת :

טיפולים, טיסות, העברות, מלון 5 כוכבים וביטוח נסיעות

אפשרות לאוכל כשר

אפשרות למימון מלא ותשלומים בכרטיס אשראי

אחריות מלאה והמשך טיפולי PRP בארץ באחד הסניפים שלנו.


השתלת השיער מתבצעת ללא כאבים באמצעות שיטה חדשנית

במהלך השנים ניתן היה להבחין באתגרים רבים בתחום אשר כללו בין היתר את הניסיון למצוא את שיטת השתלת השיער הטובה ביותר עבור המטופלים ללא כאב.

השתלת שיער בטורקיה מתבצעת באמצעות שיטה חדשנית אשר אינה כוללת כאבים ומאפשרת למטופלים לשוב אל שגרת החיים שלהם במהירות.

השיטה בשם FUE נחשבת לשיטה המתקדמת ביותר אשר הוכחה על ידי ארגונים להשתלות שיער ברחבי העולם. השיטה אינה כוללת כאבים בשל ביצוע הרדמה מקומית, אין צורך בתפרים ואין סיכונים במהלך ההשתלה.

במרפאת השיער NHH מבטיחים כי רק רופאים מומחים יבצעו את שלב סימון קו השיער המיועד להשתלה. באמצעות השתלת השיער בשיטה החדשנית ניתן להביא לשיפור בדימוי העצמי של גברים רבים. מרפאת NHH מציעה למטופלים אפשרות לעבור השתלת שיער בבית חולים ברמה הגבוהה ביותר מה שיהפוך את החוויה למוצלחת במיוחד, זאת מתוך מחשבה כי מגיע למטופלים את הטוב ביותר.

התמיכה אותה אנו מעניקים לקהל המטופלים שלנו מאפשרת להם לעבור את ההליך ללא כל חשש בידיעה כי יש מי שנמצא עימם לאורך כל הדרך. התוצאה היא שיער שופע ומלא. אין ספק כי החיוך של המטופלים שווה את הכל כאשר הם מבחינים בתוצאה. את החיוך הזה אנחנו שואפים להעלות על פניהם של מטופלים רבים.

מה אנחנו עושים? 

אנו מציעים מגוון טיפולים ופתרונות בתחום השיער לגברים ונשים. אנחנו רואים בעבודה שלנו שליחות מתוך הבנה עמוקה שהשירות שאנו מציעים יאפשר לך להתמודד בהצלחה ובשמחה עם קצב החיים המהיר והתובעני.

NHH מרפאות שיער, כי היופי מתחיל בראש.

מגוון טיפולים ופתרונות לשימור ושיקום השיער לגברים ונשים ע"י מומחים בשיטות יחודיות ומתקדמות.

מדיניות פרטיות

סניף תל אביב

  רח' הברזל 11, בית הרופאים

  טל: 8767*

 Info@nhh-clinics.co.il

סניף רחובות

  רח' לוין אפשטיין 10

  טל: 8767*

 Info@nhh-clinics.co.il

חיזוק מערך התמיכה של הפונה