השתלת גבות לנשים - דברים שכדי לדעת

השתלת גבות זהו תהליך נפוץ יותר משחשבתם. כיום לאנשים רבים שנתקלים בבעיה נמאס כבר מטיפולים בסגנון האיפור הקבוע ולכן הם פונים לטיפול השתלה מקצועי ובטיחותי.

אז אם אתם רוצים לעבור טיפול ולקבל תוצאה ארוכת טווח עם תוצאות שנראות טבעיות על אותן פנים ספציפיות של כל מטופל או מטופלת אנו נשמח לעזור

לכל שאלה נוספת אתם מוזמנים לפנות אלינו ונתן לכם שירות אדיב ומהיר.

השתלת גבות בטורקיה

כבני אדם, בלי לשים לב לפעמים אנחנו לוקחים דברים קטנים וחשובים כמובן מאליו, כתוצאה מכך פעמים רבות אנו מסתכלים במראה על השתקפות הפנים שלנו ומתעלמים מהיופי הטבעי שהגבות שלנו יוצרות

רוב הבעות הפנים שלנו מלוות בשילוב כלשהו בגבות שלנו מה שבסופו של דבר גורם לנו להיראות אנושיים יותר.

לצערנו, לפעמים רק כאשר אנחנו מאבדים את השיער אנו לומדים להעריך את החשיבות שלו באמת.

אז אם התעניינת בתהליך השתלת גבות יש לנו כמה דברים חשובים שרצינו שתדע לפני:

מהי הסיבה הנפוצה ביותר לנשירה בגבות?

יש כמה וכמה גורמים העלולים להוביל לנשירה או דילול. זה יכול לקרות ממריטה מוגזמת, לפעמים אפילו מכוונה טובה של לחדש ולגדל את הגבות. לחלופין, ישנן מחלות מסוימות שעלולות לגרום למצב או שזה יכול להיגרם גם מטראומה פיזית, נפשית או כימיכלית לפנים (לדוגמא כימוטרפיה), סיבות נפשיות ועוד.

למי מתאים לעבור את התהליך

כל גבר או אישה הסובלים מנשירה או דילול באזור הגבות ומצבם הבריאותי תקין ללא שום בעיות דם או קרישה למניהם יכולים להתאים לתהליך השתלת גבות.

מאיפה מגיע השיער להשתלה?

השיער יכול להגיע מכמה מקומות שונים:

  • לאנשים שיש להם דילול או נשירה רק בגבה אחת במרבית הפעמים יקחו את השיער מגבה השניה (המלאה יותר), מה שיצור את המראה הטבעי ביותר מכיוון שזה מגיע מאותו סוג השיער בדיוק.
  • שיטה נוספת היא לקחת את השיער ממאחורי האוזן איפה שהשיער הדק מזכיר את שיער הגבות. שיטה זאת מתאימה לרוב לנשים מכיוון שהגבות שלהן מכילות לרוב שיערות דקות יותר.
  • דרך אחרת לבצע השתלת גבות היא לקחת את השיער מהחלק העליון של הירך. הצורה הזאת מתאימה יותר לגברים לרוב, מכיוון שאצל גברים השיער לרוב עבה יותר באזור הגבות.מה אנחנו עושים? 

אנו מציעים מגוון טיפולים ופתרונות בתחום השיער לגברים ונשים. אנחנו רואים בעבודה שלנו שליחות מתוך הבנה עמוקה שהשירות שאנו מציעים יאפשר לך להתמודד בהצלחה ובשמחה עם קצב החיים המהיר והתובעני.

NHH מרפאות שיער, כי היופי מתחיל בראש.

מגוון טיפולים ופתרונות לשימור ושיקום השיער לגברים ונשים ע"י מומחים בשיטות יחודיות ומתקדמות.

מדיניות פרטיות

סניף תל אביב

  רח' הברזל 11, בית הרופאים

  טל: 8767*

 Info@nhh-clinics.co.il

סניף רחובות

  רח' לוין אפשטיין 10

  טל: 8767*

 Info@nhh-clinics.co.il

חיזוק מערך התמיכה של הפונה