יחידות מילוי שיער לנשים

שיער דליל או מקרים של נשירה או התקרחות משפיעים רבות על הדימוי העצמי של נשים. אם משקל עודף ניתן להסתיר באמצעות בגדים רחבים, הרי שיער הראש נחשב לכרטיס ביקור ליצירת רושם ראשוני.


אנו במרפאה מציעים לכן את הפתרון המושלם

אם אתן סובלות משיער דליל או התקרחות, אנו במרפאה מציעים לכן את הפתרון האידיאלי-יחידות מילוי. יחידות המילוי כוללות שיער איכותי כאשר טכניקת יחידת השיער אינה פוגעת בשיער הקיים. יחידת המילוי אינה גורמת נזק לשיער הקיים ועל גבי הרשת תפור שיער טבעי. באמצעות השימוש ביחידות המילוי דלילות השיער נעלמת וניתן להתנהל עם יחידות המילוי ממש בדומה לשיער הטבעי.


יחידות המילוי מגיעות ממפעל ייצור ברוסיה ועוברות תהליכים איכותיים

נשים אשר מגיעות אלינו לצורך בחינת יחידות מילוי זוכות לקבלת התוצאה הטובה ביותר. יחידות המילוי מגיעות ממפעל ברוסיה אשר קיים משנת 2000 כאשר השיער נבדק ועובר תהליכים הכוללים בין היתר צביעה ויישור הרשת. התוצאה הסופית היא קבלת מראה טבעי ויפה.

יחידות המילוי עשויות משיער טבעי אשר מדמה את מראה השיער הקיים על הראש ומותקנות לנשים בהתאם לצבע וסוג השיער. חברתנו הינה חברה בינלאומית אשר הפעילות שלה מתקיימת במקביל לישראל גם ברוסיה כאשר יחידות השיער מגיעות אל הלקוחות מהספק הראשי ואנו מספקים שירות אישי ומקצועי.

 

התחזוקה של השיער תהיה זהה לתחזוקת שיער הראש הטבעי

נציין כי תחזוקת השיער הכולל יחידות מילוי תהיה זהה לתחזוקת השיער הטבעי על מנת ליהנות מהתוצאה לאורך זמן רב. שיער דליל ואף התקרחות עשויים להזיק למראה החיצוני אצל נשים אשר אצלן קיימת השפעה מכרעת על המראה הכללי.

שיער דליל בקרב נשים עשוי לנבוע ממספר סיבות הן סיבות סביבתיות כמו נשירה או ממחלה ועד גנטיקה. כיום ניתן למצוא מגוון רחב של פתרונות למילוי שיער דליל, אך אנו במרפאה מציעים את הפתרון האפקטיבי ביותר- חיבור של רשת המדמה קרקפת תוך התאמה אישית אשר ממנה ניתן לשזור מחלפות שיער באורכים שונים.


ממה עשויות יחידות המילוי

יחידות המילוי עשויות מחומרים איכותיים אשר אינם גורמים לגירוי של עור הקרקפת תוך התמזגות טבעית עם הקרקפת ליצירת מראה טבעי. נדגיש כי הרשת אינה נראית לעין ולכן התוצאה המתקבלת היא מראה שיער טבעי ויפה.

אנו מתמחים ביצירת תוספות מילוי מושלמות לקהל הלקוחות שלנו תוך הקפדה על מקצועיות ומחירים משתלמים אשר הופכים את החוויה לחלום אשר מתגשם ואף מספקים שיער למגוון מעצבי שיער מובילים הן בארץ והן בעולם.

 

אנו מובילים את טיפולי הטיפוח ברמה המתקדמת ביותר

אם בעבר נשים היו משלימות עם שיערן הדליל, הרי כיום ברור לכל כי אין מדובר בברירת מחדל. באמצעות יחידות המילוי האיכותיות של חברתנו ניתן לייצר מראה שיער טבעי ויפה הכולל נפח וברק ללא כל צורך בתחזוקה מסורבלת. מרפאת השיער NHH שמה לה למטרה להוביל את תחום האסתטיקה באמצעות שיטות מתקדמות הכוללות מילוי יחידות שיער המיוצרות תוך מחשבה על קהל הלקוחות שלנו.
צוות המרפאה מקפיד להיות עם היד על הדופק בכל הקשור לחידושים האחרונים בתחום תוך שילוב של מדע מתקדם והבנת צרכי הלקוחות במטרה לבחור את שיטת הטיפול המתאימה ביותר. לאחר אבחון מקצועי במרפאתנו תוך ליווי קהל הלקוחות, ניתן להביא אותן למראה שיער יפה וטבעי אשר יגרום לתחושה טובה מה שיבוא לידי ביטוי בבטחון עצמי רב.


ניסיון, ידע ועבודה של אנשי המקצוע הטובים ביותר

במרפאתנו המובילה את שוק טיפולי השיער באזור המרכז מתמחים במציאת פתרון עבור קהל הנשים ליצירת מראה שיער טבעי ויפה תוך שימוש ביחידות שיער איכותיות המעניקות מראה טבעי ללא כל צורך בפשרות. הצוות המקצועי שלנו אינו מתפשר עד לקבלת התוצאה האיכותית ביותר ומביא עימו שנות ניסיון רבות, ידע ועבודה עם אנשי המקצוע הטובים ביותר תוך שימוש בחומרי גלם איכותיים.

 

 

מה אנחנו עושים? 

אנו מציעים מגוון טיפולים ופתרונות בתחום השיער לגברים ונשים. אנחנו רואים בעבודה שלנו שליחות מתוך הבנה עמוקה שהשירות שאנו מציעים יאפשר לך להתמודד בהצלחה ובשמחה עם קצב החיים המהיר והתובעני.

NHH מרפאות שיער, כי היופי מתחיל בראש.

מגוון טיפולים ופתרונות לשימור ושיקום השיער לגברים ונשים ע"י מומחים בשיטות יחודיות ומתקדמות.

מדיניות פרטיות

סניף תל אביב

  רח' הברזל 11, בית הרופאים

  טל: 8767*

 Info@nhh-clinics.co.il

סניף רחובות

  רח' לוין אפשטיין 10

  טל: 8767*

 Info@nhh-clinics.co.il

חיזוק מערך התמיכה של הפונה