טיפולי PRP ללא כאבים

טיפולי PRP


ההתקרחות נחשבת לבעיה לא פשוטה עבור ציבור הגברים ולכן במרפאה מבקשים לתת מענה לבעיית ההתקרחות באמצעות טיפולי PRP - Platelet rich plasma הנחשבים לבטוחים ביותר. מדובר בטיפולים המהווים טיפולי תמיכה לצמיחת השיער ומבוססים על חומרים המופקים מטסיות דם הנשאבות מדמם של המטופלים.

מה כולל הטיפול ?


במסגרת הטיפולים פלזמה תרמופלסטית מופרדת מדמם של המטופלים כחלק מהליך הנועד להשביח את הטרופספירה הנחשב למקטע העשיר של הדם ולאחר מכן נשאבת ממנו כמות על סך8 CC. בשלב הבא החומר מוזרק באזור השתלים בקרקפת באמצעות ידית בפיתוח מיוחד הנוצרה עבור המטופלים של המרפאה המחליפה את המחט וכך נחסכים כאבים. מדובר בהליך המסייע להתחדשות התאים באזור הקרקפת במטרה להוביל לצמיחת שיער מחודשת. ההזרקה אשר מבוצעת במרפאה באמצעות הידית מאפשרת מדידה של כמות החומר המוזרק כאשר הליך ההזרקה אינו כואב והטיפול נחשב לפורץ דרך בהשוואה למרבית הטיפולים הנעשים באמצעות מחט רגילה במטרה להחדיר את נוזל הפלזמה לקרקפת הליך אשר נחשב לאיטי וכואב. השימוש בידית הייחודית מאפשרת לתת מענה לחסרונות המתקיימים באמצעות השימוש במחט.

מהי מטרת הטיפול ?


מטרת הטיפול היא לשלוט על אובדן השיער ולהביא לחיזוקו. אורכו של הטיפול נע בין 15-30 דקות ויש לחזור על הטיפול מספר פעמים.
אותה פלזמה המוזרקת אל אזור הקרקפת היא למעשה נוזל סרום אשר הופרד מדמו של המטופל ומעורבב עם תאי גזע- החומר מסייע לתאים החלשים באזור הקרקפת להחלים במהירות רבה יותר.
הטיפול מבוצע במרפאה באמצעות מומחים בתחום ללא כימיקלים וללא כל סיכון מיותר ומטרתו היא להשיג מראה יפה .

ההליך מבוצע במרפאה על ידי מומחים בתחום תוך ביצוע אבחון מדויק של ההתקרחות ולאחר כי הצוות מוודא כי מדובר בהקרחה אנדרוגנטית המטופלים מתחילים את ההליך תוך ביצוע תיעוד של מצב הקרקפת באמצעות תמונות רגילות ובאמצעות תמונות מיקרו בהן נשמרת ספירת הזקיקים.
ההתקרחות נקראת אנדרוגנטית בשל התפקיד המשמעותי של ההורמון הגברי בעת נשירת השיער והמרכיב הגנטי אשר מאפשר להורמון להוביל להתקרחות.
במסגרת ההתקרחות מסוג זה מתקיים הליך הכולל התנוונות של גודל זקיקי השיער וכן התנוונות של השרירים הקטנים המחזיקים את זקיקי השיער המוחלפים על ידי רקמת שומן ,דבר המוביל לאובדן זקיקי השיער.
השימוש בידית מבטיח פיזור אחיד על פני הקרקפת ההליך מבוצע באמצעות שימוש ביידית ייחודית אשר מבטיח פיזור אחיד על פני הקרקפת והמטרה היא לכוון לעומק הדרוש על מנת להביא להצלחת הטיפול. פיתוח הידית נעשה על מנת להעניק למטופלים את הטיפול המתקדם ביותר בהשוואה לשימוש במחט, מה שמבטיח את הצלחת הטיפול.

הדמיית טיפול PRP

הדמיית טיפול PRF

אחוזי ההצלחה במסגרת הטיפול נחשבים גבוהים במיוחד

מטופלים אשר עוברים את הטיפול במרפאה אינם חשים תופעות לוואי וניתן לבצע מספר בודד של טיפולים ולאחר מכן טיפול משמר פעם בשנה, זאת בהשוואה לטיפולים אחרים הכוללים תופעות לוואי המצריכים טיפול בשגרה. אחוזי הטיפול במרפאה הם מהגבוהים ביותר ולאחר חודש ניתן כבר לחוש בשיפור משמעותי בצמיחת השיער.
מהווה טיפול חדשני ופורץ דרך
טיפולי PRP המבוצעים במרפאה נחשבים לפורצי דרך בתחום התקרחות ונשירת שיער אצל גברים. בהשוואה לטיפולים אשר מוצעים המתקדמים במנגנון יחיד טיפולי prp מתמקדים במספר רב של גורמים המסייעים לצמיחה והתחדשות של זקיקי השיער. הטיפולים המבוצעים במרפאה משפרים בצורה משמעותית את תפקוד המבנים של יחידת השיער החל מתאי הגזע ועד לשרירים הקטנים המחזיקים את השיער במקום וכך מאפשרים את צמיחתו. מדובר בטיפול אשר נוחל הצלחה רבה במרפאה ומאפשר לגברים רבים לסיים את עידן ההתקרחות וליהנות מעתיד הכולל שיער שופע.
PRP מכשיר הצנטרפוגה

מה אנחנו עושים? 

אנו מציעים מגוון טיפולים ופתרונות בתחום השיער לגברים ונשים. אנחנו רואים בעבודה שלנו שליחות מתוך הבנה עמוקה שהשירות שאנו מציעים יאפשר לך להתמודד בהצלחה ובשמחה עם קצב החיים המהיר והתובעני.

NHH מרפאות שיער, כי היופי מתחיל בראש.

מגוון טיפולים ופתרונות לשימור ושיקום השיער לגברים ונשים ע"י מומחים בשיטות יחודיות ומתקדמות.

מדיניות פרטיות

סניף תל אביב

  רח' הברזל 11, בית הרופאים

  טל: 8767*

 Info@nhh-clinics.co.il

סניף רחובות

  רח' לוין אפשטיין 10

  טל: 8767*

 Info@nhh-clinics.co.il

חיזוק מערך התמיכה של הפונה